Четверг, 24-08-2017, 03:20 | Вхід

Новини міста


Робоча нарада

Питання «Про роботу по розчистці тротуарів, вулиць, доріг, прибудинкових територій в м.Лохвиця та с.Криниця від снігу, що випав у попередні дні» стало одним із найважливіших серед низки питань, що обговорювалися на щотижневій оперативній нараді у міського голови Віктора Радька. Як доповів директор КП «Лохвиця-сервіс» Сергій Турчин, з черговим завданням комунальні служби справилися безпроблемно, задіявши при цьому лише власні ресурси.

Серед порушених питань було і питання організації та проведення міських заходів в період новорічних та різдвяних свят. Віктор Іванович доручив встановити до кінці цього тижня Головну Новорічну ялинку, урочисте відкриття якої очікуємо 19 грудня в День Святого Миколая.

Обговорили на нараді і моменти підготовки до проведення 13 грудня зустрічі з представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Лохвицького району на тему «Об’єднана громада – спроможна громада», яку ініціювала сама ж міська рада.

Увагу також звернули на стан готовності матеріалів, які винесені на розгляд чергового 15 пленарного засідання сесії Лохвицької міської ради, що пройде 15 грудня цього року.