Воскресенье, 24-09-2017, 23:14 | Вхід

Новини міста


Робоча нарада

Щопонеділкова робоча нарада у міського голови В.І. Радька була спрямована на розгляд і вирішення питань життєзабезпечення міста Лохвиця та села Криниця.

Наразі одним з актуальних серед них є енергозбереження на рівні міста. Так  начальник міської служби благоустрою М.В. Бобоня доповів про проведене вдосконалення мережі вуличного освітлення в межах КТП-22 (вул. Покровська, Шкільна, газети «Зоря», Світанкова, Луценка, Горького, Приліпіна, пров. Покровський) та КТП-28 (вул. Сенчанська, Озерна, Космонавтів, Тупікова, Якубовського, пров.  Космонавтів, Тупікова), в результаті чого відбулася заміна 45-ти ліхтарів, що вийшли з ладу, та  95-ти ламп ДНаТ на енергозберігаючі світлодіодні ЛЕД лампи.

Міський голова дав розпорядження з метою раціонального використання електроенергії та у зв’язку з подовженням світлового дня перенести час включення системи вуличного освітлення в м. Лохвиця та с. Криниця з  1700 год.  на 1730 год.

 Підготувати проекти рішень по питаннях, винесених на пленарне засідання 17-ї сесії Лохвицької міської ради 7 скликання – таке доручення від міського голови на нараді отримали працівники міськвиконкому.