Вторник, 26-09-2017, 18:18 | Вхід

Новини міста


Робоча нарада

Основні питання, обговорені на щопонеділковій оперативній нараді у міського голови Віктора Радька, носили виробничий характер та в переважній більшості стосувалися заходів весняного благоустрою, серед яких – проведення двох масових толок (по розчищенню від минулорічної порослі Соснового парку, а також по прорідженню насаджень молодої сосни). Наразі стримуючим фактором у проведенні цих двох запланованих заходів є нестійкі погодні умови.

Випилювання вибракуваних дерев (на вул. Гагаріна, вул. Перемоги, в тім числі і навпроти приміщення управління Пенсійного фонду), впорядкування в’їзду на міське сміттєзвалище, приведення до ладу місць масового поховання – виконанням цих та інших завдань займатимуться працівники міських комунальних служб. Особливу увагу буде приділено впорядкуванню братської могили жертв фашизму на місці розстрілу єврейського населення м. Лохвиця на вул. Миколи Денисенка (Благодарівка) – цієї весни там буде проведено щорічний мітинг-реквієм з нагоди 75-тих роковин від дня тих трагічних подій.

У оперативній нараді цього разу взяла участь Марія Туник – заступник начальника відділу «Лохвицьке бюро правової допомоги», котре займається наданням таких видів правових послуг, як роз’яснення і  консультації, допомога у складанні документів правового та процесуального характеру, представництво інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну допомогу, у суді та ін. Подякувавши Лохвицькій міській раді за співпрацю, вона коротко розповіла про роботу відділу за 2 місяці 2017 року, відмітивши, що правовими послугами за цей період скористалися 108 громадян, серед яких 44% – мешканці м. Лохвиця та с. Криниця.