Среда, 26-07-2017, 06:35 | Вхід

Новини міста


Робоча нарада

Сьогодні у кабінеті міського голови Віктора Радька за присутності працівників міськвиконкому та керівників міських комунальних служб відбулася оперативна нарада, порядок денний якої включав у себе ряд важливих для життєдіяльності міста питань. Стосувалися вони і господарської сфери, і  культурної, так як наступний місяць обіцяє бути насиченим заходами відповідного характеру.

З-поміж традиційних – проведення мітингів біля пам’ятних знаків та братських поховань, присвячених пам’яті жертв Другої світової війни, зокрема 75-им роковинам розстрілу єврейського населення міста Лохвиця на вул. Денисенка (Благодарівка). У зв’язку з цим міський голова дав вказівку про виконання комплексу робіт по впорядкуванню місць масового захоронення жертв фашизму, що знаходяться на території міста.

 На 28 квітня міською радою заплановане проведення «суботника» по прибиранню внутрішньої території будівлі колишньої синагоги, котра передана у комунальну власність територіальної громади і в подальшому буде використовуватися як об’єкт соціально-культурного призначення.

20 травня у місті відбудеться міжнародний фестиваль під назвою «День Вуличної Музики», основним спонсором якого виступає Лохвицька міська рада.  Вибране місце проведення – парк Перемоги – передбачає капітальний ремонт існуючої там громадської вбиральні, на що рішенням 19 сесії Лохвицької міської ради від 20 квітня 2017 року з міського бюджету виділено кошти в сумі 60 тисяч гривень.

З цих та інших питань міським головою дано доручення відповідним працівникам.