Четверг, 24-08-2017, 03:22 | Вхід

Новини міста


Розчистка снігу: як спрацювали міські комунальні служби

У календар, де до офіційного настання зими ще більше двох тижнів, погода явно не заглядала і ще вчора змінила дощ спочатку на мокру крупу, а потім – на сніг, примусивши лохвичан переживати, як наступного дня засніженими дорогами і тротуарами вони будуть добиратися у дитсадки, школи, на роботу?..

 Та, як годиться, першими про це не тільки подумали, а й подбали працівники «Лохвиця-сервіс»: зібравшись на подвір’ї комунального підприємства сьогодні о 2-й годині ночі, через півгодини вони вже приступили до розчистки від снігу міського центру, а потім перемістилися на вулиці та тротуарні доріжки.

Тож перевірку снігом пройшли поміщені на трактори ЮМЗ два нових відвали, придбані для КП міською радою, і змайстрований з підручного матеріалу відвал на Т-40, вдало випробуваний у боротьбі зі снігом на лохвицьких тротуарах.

А ранком до цієї роботи підключився і міні-трактор McCulloch, габарити якого дозволили йому працювати на вузьких пішохідних ділянках в центрі, у тім числі делікатно розчистити сніг на новій плитковій тротуарній доріжці біля районного Будинку культури. Не залишилося поза увагою міських комунальників і село Криниця: ранком і на пі’їзді, в самому селі на розчистці снігу  попрацював оснащений відвалом ЮМЗ.