Воскресенье, 24-09-2017, 23:19 | Вхід

Новини міста


Рука допомоги Авдіївці

Минулого тижня увага всієї України була прикута до подій у місті Авдіївка Донецької області. Ескалація бойових дій і збільшення обстрілів з боку проросійських формувань призвели до руйнації інфраструктури міста і появи загрози гуманітарної катастрофи. У ситуації, що склалася, жителям Авдіївки та українським військовим, які там знаходяться, була конче потрібна підтримка. Волонтери по всій Україні відправляли партії речей, продуктів, ліків, необхідних цивільному населенню та захисникам міста. Масштабна акція по допомозі Авдіївці 2-го та 3-го лютого розгорнулася  й на Полтавщині.

У Лохвицькому районі збір гуманітарної допомоги у міських і сільських громадах району ініціювала районна рада, і вже в другій половині дня 3 лютого зібрані речі з Лохвиччини автомобілем було відправлено до координаційного центру при Полтавській обласній раді. Звідти гуманітарну допомогу доставлено в Донецьку область за місцем свого безпосереднього призначення.

Серед 18-ти міськсільрад нашого району на заклик про терміновий збір допомоги відгукнулася і Лохвицька міська рада, залучивши до цього небайдужих лохвичан.  Фізичні особи – підприємці І.М. Шилін (магазин «Добродій»), О.В. Бакал (магазин «Колосок»), С.О. Хоменко (магазин «Абсолют»), Н.Г. Лаврик (магазин «Продукти»), П.Д. Ярмоленко (кафе-магазин «Корал»), С.С. Біланова (магазин «Продукти») та Т.О. Зрібняк (магазин «Візит») оперативно зібрали набори продуктів довгострокового зберігання для мешканців та захисників  Авдіївки. Лохвицька міська рада щиро дякує цим людям за турботу, що знайшла свій вияв у конкретній благодійній справі.

На фото: власниця магазину «Продукти» Наталія Григорівна Лаврик не вперше передає продуктові набори на буремний схід України.