Вторник, 19-09-2017, 15:41 | Вхід

Новини міста


«Саша – ти наша гордість!»

Дружніми рукостисканнями, обіймами та плакатами з красномовним «Саша  – ти наша гордість!», «Саша! Ти наш герой!» 3 липня  члени клубу кіокушинкай карате різних вікових груп разом зі своїм наставником та небайдужими лохвичанами зустрічали з дороги Олександра Свинаренка – бронзового призера 6-го вагового чемпіонату світу по кіокушинкай карате (WKO ShinKyokushinkai), що 1–2 липня відбувався у казахстанському місті Астана. Всього у чемпіонаті брало участь 40 країн світу. Україна, яку представляло лише два учасника, зайняла почесне 7 місце. І саме завдяки  лохвичанину Олександру Свинаренку український прапор був піднятий у Казахстані у багатотисячному залі!

А серед тих, хто першими у рідному місті привітали його з  перемогою, – тренер Володимир Прядка та товариш по спорту Анатолій Журавель.  Разом ці хлопці у травні цього року повернулися у Лохвицю переможцями з чемпіонату світу з кіокушинкай карате (IFK World Tournament 2017), що проходив у румунському місті Сібіу.

 І звісно ж, втомленого дорогою, але щасливого перемогою чемпіона привітала його найпалкіша вболівальниця – мама. Вона, як і багато серед присутніх, мала за честь сфотографуватися з ним на згадку.