Четверг, 21-09-2017, 12:39 | Вхід

Новини міста


Сесія міськради

21 січня міський голова Віктор Радько провів першу в 2016 році сесію Лохвицької міської ради 7 скликання.
У роботі пленарного засідання 4-ої сесії міськради взяли участь 21 депутат, заступник міського голови Сергій Шрамко, керуючий справами міськвиконкому Леонід Верескун, заступник прокурора Лубенської місцевої прокуратури Віктор Фурса, представники громади та районної газети «Зоря».
Перед початком роботи депутати, котрі відзначають свій День народження в січні цього року, отримали вітання від керівництва ради та присутніх в залі.
Обговорення питань порядку денного проходило в конструктивно-діловій атмосфері. Суперечок серед депутатів не виникало, адже напередодні сесії пройшли засідання постійних депутатських комісій та колегія ради, де було детально обговорено всі проекти рішень з визначенням  пропозицій та рекомендацій.
Перший блок розглянутих питань стосувався організаційної діяльності міської ради: було затверджено Положення про визначення найактивнішого депутата року Лохвицької міської ради, Орієнтовний план роботи міської ради на 2016 рік. Погодилися депутати і зі структурою та чисельністю апарату ради та виконавчого комітету, їх штатів. Проекти рішень по цих питаннях були озвучені секретарем ради Тетяною Даценко та керуючим справами міськвиконкому Леонідом Верескуном.
Фінансовий характер мали питання, по яких виступили доповідачами в.о.головного бухгалтера міськради Тетяна Шкиря та секретар ради Тетяна Даценко. Прийняті рішення по них забезпечили безоплатне харчування у ДНЗ дитини із сімей вимушених переселенців, умови оплати праці міського голови та його заступника. Було затверджено також звіт про виконання міського бюджету за 2015 рік.
Схвально віднеслися місцеві обранці і до проекту рішення міської ради щодо приймання органом місцевого самоврядування повноваження у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, який було висловлено провідним спеціалістом виконкому Анатолієм Винником.  
Підтримали депутати і проекти рішень з питань у сфері земельних відносин, запропоновані на розгляд депутатам ради провідним спеціалістом виконкому Вікторією Онасенко.
Внесли зміни та доповнення депутати до порядку справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, а також порядку справляння транспортного податку. Також прийняли рішення і по питаннях порядку визначення розмірів орендної плати за земельні ділянки комунальної власності м.Лохвиці та с.Криниці; затвердили ставки орендної плати за землю у відсотках від нормативної грошової оцінки земель наших міста та села на 2016 рік.
Отримав підтримку і проект рішення міської ради про створення комунального підприємства «Лохвиця-сервіс». 
Робота увінчалася результативністю.