Понедельник, 25-09-2017, 10:08 | Вхід

Новини міста


Сесія міськради

Хвилиною мовчання вшанували загиблих Небесної сотні та учасників АТО 25 лютого депутати Лохвицької міської ради на початку чергового засідання.
Сам розгляд винесених на 5 сесію питань пройшов конструктивно, без зауважень до проектів рішень, адже напередодні на профільних депутатських комісіях та на засіданні колегії ради вони були обговорені, схвалені з внесенням до окремих із них змін.
Новизною на зібранні стало поіменне голосування депутатів при прийнятті рішень, що стане віднині традиційним.
Основний блок порушених на сесії питань стосувався земельної сфери: депутати задовольнили заяви громадян щодо надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі; кільком заявникам затвердили відповідну документацію. Подбали і про наповнення бюджету міської ради, передавши з земельного фонду комунальної власності в користування окремі земельні ділянки та погодивши ціну продажу однієї з них.
Отримав підтримку депутатів щодо співфінансування і проект будівництва об’їзного низьководного моста через річку Сула біля міста Лохвиця Лохвицького району Полтавської області.
Утворений вільний залишок коштів в сумі 100,0 тис.гривень депутати спрямували на придбання комп’ютерної техніки, принтерів, тощо та меблів для обладнання робочих місць для нововведених до штатного розпису одиниць апарату міської ради, адже в зв’язку з розширенням повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізацією надання адміністративних послуг при міській раді незабаром функціонуватиме відділ з питань державної реєстрації в кількості 3 одиниць, структуру та штати якого також було затверджено рішенням цієї ж сесії.   
На виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» сесія міськради прийняла рішення про проведення демонтажу пам'ятника-погруддя «Комсомольцям 20-х від комсомольців 60-х», який знаходиться на території Соснового парку м.Лохвиці, із внесенням пропозицій міськвиконкомом щодо варіантів заміщення демонтованого споруди.   
Проекти ряду інших питаннях порядку денного сесії також були затверджені.