Четверг, 24-08-2017, 03:21 | Вхід

Новини міста


Шановна лохвицька громадо!

Щорічно 6 грудня наш народ відзначає День Збройних сил України. Ми з вдячністю згадуємо тих, хто багато років присвятив служінню Вітчизні, хто стояв біля витоків створення українського війська.

Та найперше, ми вшановуємо героїв, яким довелося захищати незалежність і цілісність нашої держави на сході України. Бо немає більш благородної справи, як боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя народу, який з повагою та надією дивиться на своїх захисників.

Під залпами «градів», артилерійським і мінометним вогнем на наших з вами очах народилося якісно нове українське військо, сильне своїм патріотичним духом, військо, для якого єдине, що має справжню вартість – рідна земля, свобода, честь і гідність у власній незалежній державі.

І нині наші військові зустрічають День Збройних сил України зі зброєю у руках, щомиті наражаючись на небезпеку. Тож мужності нашим воїнам і витримки, повернення з найважчих бойових завдань, їх родинам – терпіння, надії і впевненості, що їхні захисники повернуться додому з перемогою! А всій нашій громаді – миру,  спокою та Божої благодаті. Слава Україні! Слава нашим героям!

Віктор Радько,

Лохвицький міський голова