Вторник, 19-09-2017, 15:35 | Вхід

Новини міста


Шановна лохвицька громадо!

Від усієї душі вітаю всіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим – радісними і очікуваними святами, що незмінно наповнюють наші серця найсвітлішими почуттями, несуть у родини любов, надію і добро.

Новий рік всі ми зустрічаємо з новими планами, бажанням продовжити  розпочате та впевненістю в своїх силах. Вірю, що завдяки єдності, розумінню і взаємній підтримці ми зможемо реалізувати всі задуми та подолати будь-які складнощі.

Від щирого серця бажаю, щоб яскраві вогні новорічних і різдвяних свят, які є вісниками оновлення у нашому житті, зігрівали нас протягом року, а магічна чарівність цих свят проявлялася в посмішках ваших близьких, у щирих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя.

Дорогі земляки! Спасибі вам за добросовісну працю, активну громадянську позицію, розуміння та вклад у благоустрій та розвиток міста Лохвиця та села Криниця, що завдяки нашим спільним старанням стають затишнішими і комфортнішими для проживання.

Здоров’я, успіхів, щастя і достатку від душі зичу кожному з вас! Старшому поколінню – турботи і уваги, а нашим дітям – тепла і мудрої батьківської любові.

Нехай наступаючий 2017 рік принесе в кожну родину добро, радість і здійснення заповітних бажань, а нашій громаді – миру, стабільності і процвітання!

З Новим роком і Різдвом Христовим!                                                       

З повагою, 

Лохвицький міський голова

Віктор Радько