Вторник, 19-09-2017, 15:42 | Вхід

Новини міста


Шановна лохвицька громадо! Дорогі лохвичани і криничани!

Щиро вітаю вас із величним християнським святом  – Днем Святої Трійці. У цей день ми вшановуємо всемогутнього триєдиного Бога – Отця, Сина і Святого Духа, –  який дарував людству її величність Природу – колиску життя й натхнення на прекрасне.

День Святої Трійці – одне з найважливіших свят, що розкриває глибини християнської віри. Це свято є Днем народження Христової Церкви, коли Дух Святий зійшов на апостолів на п’ятдесятий день після Пасхи і  благословив їх нести у  світ силу Христової віри, в основою якої –  любов і милосердя.

Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності. Воно надає нам натхнення жити та бути впевненими, що правда завжди перемагає, а віра людини творить чудеса.

Відрадно, що християнство органічно увібрало в себе кращу язичницьку традицію, названу в народі «зеленою неділею», і утворило прекрасний симбіоз тисячолітніх вірувань і сучасності. В цей день, за православними традиціями, християни прикрашають свої оселі зіллям і квітами.

Тож нехай разом із запашною зеленню у ваші домівки входять мир, злагода та божа благодать, оберігаючи кожного від зла, даруючи здоров’я, душевний спокій, життєву силу та наснагу. Хай свято Трійці надає всім силу жити та боротися зі злом і наповнює ваші серця  добром, любов'ю і всепрощенням. 

Від щирого серця бажаю кожному з вас, дорогі лохвичани і криничани, щастя і благополуччя, родинного тепла і затишку, впевненості у завтрашньому дні та мирного неба над головою.

Нехай Господь допомагає вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, і наповнить ваші душі добром, надією та вірою у краще майбутнє!

                                                       Віктор Радько,

                                                       Лохвицький міський голова