Четверг, 21-09-2017, 12:12 | Вхід

Новини міста


Шановна лохвицька громадо! Дорогі ветерани!

Сердечно вітаю вас із Днем пам’яті та примирення і 72-ю річницею  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Для нас, українців, пам’ять про трагедію світового масштабу
1939–1945 років є непідвладною часу, бо народ України втратив тоді неймовірно велику кількість своїх синів і доньок. Понад 4 мільйони українських воїнів та більше 5 мільйонів мирних українців загинули в тій кривавій війні…  

Ці травневі дні поєднали в наших серцях відчуття суму й печалі за полеглими та вдячності й гордості за подвиг наших дідів і прадідів. Нині живущі українці є нащадками славетних героїв, які в роки Другої світової війни відстояли право на існування для майбутніх поколінь. Не шкодуючи ані душі, ані тіла, вони героїчно та мужньо боронили світ від нацистських загарбників.

Ми безмежно вдячні кожному солдатові, кожному учаснику визвольної боротьби, кожному герою, який віддав своє життя заради нашої свободи, благополуччя та миру.

Від імені лохвицької громади я вітаю наших ветеранів, які стали свідками, учасниками та переможцями Другої світової війни. Здоров’я вам, миру та довгих років життя! Ваш подвиг пам’ятає вся Україна, і сьогодні славетні воїни нашої держави, як і ви 72 роки тому, доводять світові, що будь-яка агресія не має шансів на перемогу!

Честь і слава тим, хто боровся та бореться із загарбниками!

Із святом, дорогі земляки!

                                               Віктор Радько,

            Лохвицький міський голова