Вторник, 26-09-2017, 03:55 | Вхід

Новини міста


Шановна лохвицька громадо! Дорогі земляки!

Історично склалося, що напередодні Дня Незалежності, 23 серпня, ми відзначаємо День Державного Прапора України. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, що сповнює кожного з нас гордістю за рідну країну, натхненням і бажанням жити та працювати на її благо.

У серцях українців серпнева блакить неба і жовтавий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ одвічної свободи та мирної праці.

Та сьогодні, коли питання про незалежність України, її територіальну цілісність та волю народу стоїть особливо гостро, коли за нашу державність і суверенітет проливають кров мужні сини України, державний стяг став для нашої нації справжнім оберегом.

Синьо-жовте знамено підтримує в серцях українців почуття патріотизму, любові до рідної землі та гордості за свій народ, який, незважаючи на всі випробування, залишається  незламним і волелюбним.

Незалежність жодному народу не давалась задарма, і українці заплатили і платять за неї зараз високу ціну – людське життя. Нині ми з гордістю говоримо про нашу армію, про тисячі справжніх чоловіків, а серед них і про лохвичан, наших захисників, які відстоюють незалежність і боронять небесну синь над нашими головами.

Повертаючись на рідну землю із зони АТО, сучасні герої не раз привозили з собою синьо-жовті прапори, над якими свистіли ворожі кулі і рвалися російські снаряди. І для воїнів прапор – це не просто полотно тканини. Це бойовий побратим, який у найскладніших обставинах підтримує силу духу і віру в перемогу, яка неодмінно настане.

Тож  нехай синьо-жовтий стяг – Державний Прапор України –  у мирному житті спонукає всіх нас на нові подвиги і трудові звершення в ім’я нашої України і  її майбутнього.

У повазі до національних символів, до числа яких належить і Державний Прапор, проявляються громадянська самосвідомість, вміння і готовність об’єднати сили і подолати будь-які перешкоди, вирішити завдання будь-якої складності. Саме в цьому полягає справжній патріотизм, любов до своєї великої Вітчизни, гордість за свою історію.

За відносно невеликий період становлення України, Державний Прапор став відомий у всьому світі. І сьогодні від кожного з нас залежить, щоб це визнання тільки зміцнювалося. Бажаю всім нам бути гідними пам’яті наших попередників, які працею, здоров’ям, а деколи й життям створювали славу і велич Державного Прапора країни.

З нагоди свята від усього серця зичу усім вам, дорогі земляки,  міцного здоров’я, добробуту у сім’ях, благополуччя, а головне – мирного неба над нашою  рідною Україною, у якому вільно і гордо майорить наш національний синьо-жовтий стяг.  Зі святом вас, дорогі земляки!

                                                                  Віктор Радько,

                                                        Лохвицький міський голова