Четверг, 24-08-2017, 03:20 | Вхід

Новини міста


Шановна лохвицька громадо! Дорогі земляки!

Сьогодні ми втретє відзначаємо День Гідності та Свободи – величне свято, яке нині, в неспокійний час випробувань для нашої держави, покликане об'єднати українців у міцну родину, аби бути сильними, незламними та мудрими на шляху творення демократичної, незалежної України.

Події 2013–2014-го років та сьогодення мають доленосне значення для нашої держави. Це іспит для  народу, який демонструє свою європейську позицію, гідність, своє прагнення до свободи.

За всі роки незалежності України ми не піддавалися таким випробуванням. І ніколи ще не були такими впевненими у своїх силах та не відчували такої симпатії народів світу.

Ми стали учасниками народження істинної України: не просто геополітичного формування на європейській карті, а незламної вільної держави, гідної поваги всього цивілізованого світу.

Україна йде важким шляхом, але у правильному напрямку. І обов’язково утвердиться у тій частині світу, де людина наділена правом тільки тому, що є людиною, де гідність і свобода особистості – реальна цінність, найбільш шанована суспільством.

Подолавши диктатуру, мільйони кращих синів і дочок України на Майдані в Києві та в різних куточках української землі заявили на весь світ, що більше не будуть покірними рабами і готові відстоювати свою людську гідність і свободу нашої держави. Серед них були і сотні лохвичан.

Після перемоги Революції гідності, коли зранена українська земля зіткнулася із підступною російською агресією, наші земляки також мужньо стали на захист незалежності і територіальної цілісності України, а жителі міста  – на підтримку Української армії.

Глибока шана нашим воїнам та їхнім бойовим побратимам, які сьогодні День Гідності і Свободи зустрічають на передовій – ми пишаємося їхньою сміливістю, самопожертвою і патріотизмом.

Вічна пам'ять загиблим героям - Небесній Сотні, воїнам АТО,  всім, хто віддав своє життя в ім'я свободи, миру та незалежності України.

        У День Гідності та Свободи поздоровляю і низько вклоняюсь усім, хто боронить і захищає нашу землю від ворога, хто примножує багатства і славу держави, хто віддає Україні, і, зокрема, рідному місту свою працю та розум.

Бажаю всім міцного здоров’я, сил та невичерпної енергії для досягнення найзаповітнішого – незалежності, миру та процвітання України!

Нехай єднає нас готовність працювати задля благополуччя, нероздільних почуттів людської гідності та національної свободи.

Слава Україні! Героям слава!

Віктор Радько,

Лохвицький міський голова