Воскресенье, 24-09-2017, 23:06 | Вхід

Новини міста


Шановна лохвицька громадо, дорогі земляки та гості нашого міста!

Від щирого серця вітаю вас з 25-ою річницею  незалежності України!

24 серпня 1991 року – знаменний день демократії й громадянської злагоди українського народу, що навіки увійшов золотою сторінкою в історію нашої молодої держави, започаткував нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпив його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас, тестуванням на зрілість, терпіння та толерантність. За цей час ми усвідомили, що запорука державотворчого успіху в об’єднанні зусиль мільйонів громадян вільної і незалежної України в єдиному прагненні – сумлінною працею зміцнювати силу і славу України.

На жаль, 25-ту річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, відстоювати власні землі, права та свободи громадян.

 Зараз, коли цвіт нашого народу воює з російськими загарбниками за цілісність і самостійність нашої держави, свято Незалежності набуває особливої ваги.

В цей день ми згадуємо не тільки борців за Україну минулих століть, а й тих, хто загинув в останні роки, – Небесну Сотню, героїв, які не повернулися додому з буремного сходу нашої держави, де й зараз тривають запеклі бої за єдність, свободу та право українців самим обирати своє майбутнє.

Тому перед нами постає ще більша відповідальність – якою бути нашій державі, як житимуть наші діти і онуки. Кожному варто усвідомити себе частиною великої держави.

Об’єднавши зусилля навколо вічних, непорушних цінностей, нині ми повинні знову вибороти і здобути незалежність від бідності, корупції та інших бід нашого суспільства.

Наша спільна наполеглива праця на благо України відродить її, зробить українців щасливішими і багатшими. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний український народ  поліпшить життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові.

Тож нехай не міліє джерело нашої віри в перемогу і любові до рідної землі, повниться енергією, снагою і впевненістю у власних силах і переконаннях.

Від щирого серця й від усієї душі зичу вам, шановні земляки, здоров’я, щастя, щедрої долі. Нехай мрія про краще майбутнє надихає всіх нас на нові звершення, на добрі починання в ім’я соборної і незалежної, демократичної і процвітаючої України.

Зі святом вас, дорогі земляки!
                                     Віктор Радько,
Лохвицький міський голова