Вторник, 26-09-2017, 03:56 | Вхід

Новини міста


Шановна лохвицько громадо! Дорогі лохвичани і криничани!

Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора та з 26-м Днем Незалежності України! Ці величні свята стали початком нового етапу історії країни, символом єдності, міцності волі та духу українського народу.

24 серпня 1991 року здійснилася мрія українців – наша нація здобула право самостійно визначати свою долю у власній країні. Терниста дорога до цього дня встелена славою і полита кров’ю наших героїчних предків. Пам’ятаймо героїв минувшини, які творили націю і боролися за її державність! Низько вклонімося сучасникам, які вкладають у розвиток України працю та інтелект, жертвуючи собою, боронять і захищають і її від ворога.

З любов`ю до рідної землі, з повагою до минулого нашого народу у переддень Дня Незалежності ми шануємо Державний Прапор України – символ слави багатьох поколінь українців, який пов'язує воєдино бойові перемоги і трудові звитяги, наукові відкриття та культурні досягнення народу.

Зараз синьо-жовтий двоколор виконує важливу функцію для цілої нації – він уособлює віру українців у перемогу над східним агресором, а для воїнів-захисників слугує справжнім духовним оберегом!

Дорогі співвітчизники! Нині перед Україною, її громадянами – складні й великі завдання. Та я переконаний, разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності! Тож нехай наша спільна праця буде плідною та натхненною, а здобутки – вагомими й переконливими. Хай щастить в усіх добрих починаннях, а в наших душах додасться ще більше наснаги та впевненості у власних силах. Щиро зичу всім  здоров’я і  миру,  нових досягнень і розквіту нашій громаді в ім’я щасливого  майбутнього  незалежної України!

Віктор Радько,

Лохвицький міський голова