Четверг, 21-09-2017, 12:19 | Вхід

Новини міста


Шановні лохвичани і криничани, дорогі земляки!

На тлі глибоких духовних потреб, які нині існують у всьому українському суспільстві, свято Великодня є по-особливому шанованим православними вірянами.

Дві тисячі років тому Ісус Христос приніс себе у жертву в ім’я спасіння людських душ. Такі приклади ми бачимо і сьогодні, коли заради нашого з вами порятунку тисячі українських патріотів жертвують собою, даючи нам можливість усвідомити справжню ціну людського життя. А вона вимірюється щирістю, чесністю, порядністю, готовністю допомогти один одному у скрутну хвилину. Бо таким був,  є  і буде Господь наш Ісус Христос. Такими в повсякденні повинні бути і всі ми, нині живущі.

Христос відкрив нам шлях любові, чистоти і служіння ближньому. Тож нехай кожного, хто йде цією дорогою, вона сповнює радістю, бажанням жити з відкритим серцем і служити добру.

Дорогі лохвичани і криничани! З відчуттям радості від щирого серця вітаю вас із Воскресінням Христовим. Нехай із світлоносним Пасхальним святом у ваші оселі прийде здоров’я, злагода, добробут. Нехай у ваших серцях пломеніє любов, а Боже благословення ніколи не покидає вас і ваші родини. Христос воскрес! Воістину воскрес!

         Лохвицький міський голова Віктор Радько