Воскресенье, 24-09-2017, 23:20 | Вхід

Новини міста


Шановні працівники КП «Лохвиця-сервіс» та Лохвицької міської служби благоустрою!

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, яке щорічно відзначається третьої неділі березня.

Користуючись нагодою, дякую за копітку, але вкрай необхідну роботу, яку ви повсякденно виконуєте для  забезпечення життєдіяльності міста, надання різноманітних послуг жителям міста Лохвиця та села Криниця. Ви робите все можливе, щоб життя кожного мешканця нашої лохвицької територіальної громади було комфортним, зручним та безпечним,  а інфраструктура міста і села мала необхідні умови для стабільної роботи.

Чимало випробувань випадає на долю комунальників та працівників благоустрою, та за будь-яких погодних умов ви щоденно докладаєте зусилля, щоб наша Лохвиця була затишною, чистою, а містяни отримували весь спектр необхідних  для гідного проживання послуг. Ваша робота – невід'ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

Дякую вам, трудівники житлово-комунальної галузі за самовіддану працю на благо людей. Нехай вона приносить містянам радість і втіху, а ваші професійні зусилля винагороджуються людською довірою і повагою, впевненістю у стабільному майбутньому. Бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя, рясних матеріальних статків та гараздів, душевного тепла та нових професійних здобутків.

З повагою,

Лохвицький міський голова Віктор Радько