Четверг, 21-09-2017, 12:26 | Вхід

Новини міста


Шановні представники молодого покоління, дорогі лохвичани!

Прийміть щирі привітання із найяскравішим святом у календарі – Днем молоді, святом юності, енергії та оптимізму! Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою і є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час широких перспектив. Молодість – фундамент майбутнього.

Нинішню молодь нашого міста вирізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті хорошої освіти, незалежність і самостійність, уміння визначати для себе конкретну мету та наполегливість  у її досягненні.

 Шановні юнаки і дівчата міста Лохвиця! Ви сучасні і освічені, ви – сьогодення нашого міста і його майбутнє. Ваша невичерпна енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі та виробництві, в науці, спорті, мистецтві, громадській діяльності.

Сьогодні, як ніколи, нашій країні і нашому місту потрібні ваші успіхи, ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого. Потрібні саме ті якості, які властиві молодості і молодим. Для прикладу, юнаки і дівчата, учні трьох лохвицьких шкіл та студенти медичного училища і професійно-технічного училища №27 відгукнулися на пропозицію міської ради і створили молодіжний парламент міста Лохвиця. Проводячи свої засідання у сесійній залі міської ради, члени парламенту  напрацьовують і вносять конкретні цікаві пропозиції, як зробити наше місто і життя в ньому комфортним для людей будь-якого віку. І це дуже цінно, адже всі ми живемо і працюємо для того, аби краще жилося нашим дітям, аби краще жилося нашій молоді!

Сьогодні від щирого серця я вітаю тих, хто тільки вступає у доросле життя, і тих, для кого молодість – не лише паспортні дані, але й філософія життя, незалежно від віку та пройденого шляху. Тим більше, що Всесвітня організація охорони здоров’я змінила віковий ценз і тепер у категорію молодих потрапили громадяни не до 35 років, як було раніше, а молодими тепер вважаються громадяни до досягнення 44 років. Тож з офіційним продовженням молодості вас,  дорогі лохвичани!

З нагоди свята бажаю усім молодим тілом і душею міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого ви прагнете! Зі святом вас, дорогі лохвичани!

Віктор Радько,

Лохвицький міський голова