Вторник, 26-09-2017, 03:59 | Вхід

Новини міста


Шановні школярі, педагоги, батьки!

Сердечно вітаю вас із Днем знань і початком нового навчального року!

1 Вересня – завжди особливо урочисте і хвилююче свято для усіх, хто вчить та навчається, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Для одинадцятикласників цей навчальний рік стане останнім у стінах рідної школи. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, та образ учителя, який навчає кожного з вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки – життя!

Щира вдячність вам, шановні педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючих поколінь лохвичан. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день нашої громади.

1 Вересня – особливий день у житті першокласників. Я сердечно вітаю маленьких лохвичан, які поповнили ряди дружної родини школярів і в житті яких відбудеться перший урок, відкриються двері у чарівний світ пізнання. Упевнено мандруйте сторінками шкільних років!

Успіхів вам, дорогі лохвицькі школярі, нових відкриттів, цікавих зустрічей, захоплюючих вражень і щасливої долі у новому 2017 – 2018 навчальному році!

                            Віктор Радько,

                                                Лохвицький міський голова