Вторник, 19-09-2017, 15:38 | Вхід

Новини міста


Шановні школярі, вчителі, батьки! Дорогі випускники!

Знову травень приніс нам радісне свято Останнього дзвоника. Цей день однаково хвилюючий для всіх  – і для дітей, і для дорослих, бо кожен з нас у свій час був учнем і за шкільною партою відкривав для себе незвіданий  навколишній світ.   

Та, напевно, сьогодні найбільше хвилювалися ті, для кого прийшла пора прощання зі школою.

Дорогі випускники! За дверима рідної школи для вас відкриваються незвідані дороги. Сміливо йдіть вперед, але ніколи не забувайте своїх вчителів, які довгі 11 років віддавали вам знання і тепло своїх сердець. Пам’ятайте: і наставники, і батьки, і ваша рідна Лохвиця вірять у ваш успіх і покладають на вас великі сподівання!

Сьогодні хочу сказати слова щирої вдячності вчителям за наполегливість, досвід, щоденні професійні зусилля, за турботу і знання, що були віддані дітям протягом навчального року. Зичу вам, шановні педагоги, нових ідей, невичерпних життєвих сил та творчого натхнення. 

Від усього серця вітаю всіх школярів із закінченням навчального року та початком канікул. Нехай ці літні місяці подарують кожній дитині цікаві враження, нові знайомства та яскраві емоції!

Бажаю всім миру і злагоди, здоров’я і добра. Зі святом!

Віктор Радько, Лохвицький міський голова