Воскресенье, 24-09-2017, 23:23 | Вхід

Новини міста


Шановні захисники України, військовослужбовці, ветерани Збройних сил! Дорогі лохвичани і криничани!

14 жовтня у світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка українцями віддавна вважається покровителькою і заступницею, відзначаються два значущих національних свята – День захисника України і День українського козацтва.

   Любов до своєї країни завжди окрилювала українців, наснажуючи справжніх патріотів на відважні вчинки і  героїчні подвиги в ім’я  рідної землі.

Змінилися часи і політичні системи, але як і раніше  День захисника України, асоціюється, насамперед, з мужністю і стійкістю людського характеру, силою духу та безмежною відданістю своїй країні. Адже з давніх-давен українці особливо шанують оборонців рідної землі, які не шкодують життя і здоров’я заради свободи своєї країни та її народу.

Тож ми низько вклоняємося всім оборонцям рідної землі. Це – ветерани, котрі воювали на фронтах Великої Вітчизняної війни, чий ратний подвиг і самопожертва стали символом високого людського духу і безмежної відваги.

Ми вклоняємося вірним синам і донькам України, нинішнім військовослужбовцям Збройних сил та інших військових формувань, які є гідними наступниками попередніх поколінь захисників України. Знаємо: нині на сході України вони надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави, миру та спокою нашого народу.

Сьогоденне стрімке національно-культурне відродження в Україні великою мірою живиться традиціями славної козацької доби, яка завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховується почуття національної самоповаги багатьох українських поколінь.

14-те жовтня сміливо можна вважати святом всіх чоловіків, лицарів, які бережуть і захищають спокій своїх родин, які здатні підставити надійне плече прекрасній половині людства. Це свято і наших Берегинь, які у важкі часи завжди були і залишаються опорою для своїх коханих, синів, братів.

Тож вітаю всіх, хто у різні роки виконував священний обов’язок захисника України, брав участь у бойових діях,  зміцнюючи авторитет нашої армії в очах українського народу та світової спільноти. Спасибі за вашу вірність військовій присязі та патріотизм!

Сердечно бажаю вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання в ім’я України. Нехай єднає нас незгасне світло віри в перемогу та допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці!

                                               Віктор Радько,

                Лохвицький міський голова