Вторник, 26-09-2017, 18:13 | Вхід

Новини міста


Шановні жителі міста Лохвиця та села Криниця, депутати міської ради, члени виконкому, працівники міськради, ветерани органів місцевого самоврядування

Прийміть найсердечніше вітання з нагоди свята демократії і народовладдя – Дня місцевого самоврядування, яке щорічно відзначається 7 грудня.

Це свято стосується кожного лохвичанина, кожного криничанина, всіх, кому небайдужа доля рідного міста і села. Адже разом ми – громада! Разом ми вирішуємо питання місцевого значення, які  відіграють важливу роль у нашому житті.

Цей день є істинно народним святом, бо місцеве самоврядування сьогодні – найближча до людей і їхніх турбот владна самоорганізація, яка об’єднує тих, кому громада довіряє свою долю і з якою пов’язує надію на покращення свого життя, відстоювання і захист власних інтересів.

Нам з вами доводиться щодня приймати виважені рішення та робити відповідальні кроки, від яких залежить благополуччя лохвицької територіальної громади. Адже наше завдання – разом з мешканцями зробити місто Лохвицю і село Криницю красивими, багатими і комфортними для проживання.

Минув рік роботи депутатів Лохвицької міської ради сьомого скликання. З нагоди свята хочу відзначити найактивніших серед них. Це голова постійної депутатської комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, водно-земельних відносин, екології та охорони навколишнього природного середовища Володимир Миколайович Севастьянов. Комісія, яку він очолює, завжди вносить на сесію міської ради свої пропозиції, що свідчить про детальний розгляд кожного питання зі сфери земельних відносин. Це обраниця криничанської громади Ніна Сергіївна Литвиненко, яка, наче власними, переймається проблемами мешканців та завдяки підтримці міської ради успішно їх вирішує. Гідну поваги життєву позицію і на своєму окрузі, і в сесійній залі займає депутат Іван Михайлович Захарченко. Вважаю, що громадська активність цих депутатів, їх компетентність, високий професіоналізм є гідним внеском у розвиток нашої територіальної громади.

Повсякденними турботами людей сьогодні переймаються не лише депутати, які входять до складу ради, а й члени виконавчого комітету, службовці органів місцевого самоврядування, і, звичайно, активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань.

Тому в цей день я, як міський голова, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу – працюємо задля добробуту людей, робимо кращим життя нашої громади.

         Сердечно бажаю усім здоров’я, достатку і благополуччя.        Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного міста і села додають сили та наснаги на добрі діла!

                                                        Віктор Радько,

Лохвицький міський голова