Понедельник, 25-09-2017, 09:59 | Вхід

Новини міста


Щоб наше місто стало чистішим

Незважаючи на те, що погода продовжує демонструвати свої весняні примхи, працівники міської Служби благоустрою, використовуючи найменші погожі миті, активізують роботу по наведенню порядку та чистоти на території Лохвиці.
Зранку 30 березня перед ними постав ряд завдань, для реалізації яких сили були розподілені по різних ділянках роботи.
Робітники комунальної служби та лохвичани, залучені на громадські роботи від районного центру зайнятості, працювали навпроти СТО (мікрорайон колишнього цегельного заводу), впорядковуючи горби стічної канави та вирубуючи однолітки дерев.
У цей же час інша робоча бригада прибула на територію поблизу вул. Берегової (Воровського), на так званий дитячий пляж, і зайнялася вивезенням сміття та вирубаних гілок. А було того «добра» не мало й не багато, а три тракторних причепа. Та це не причина, а, як кажуть, наслідок, адже знесли його докупи з власної ініціативи вуличани, яким несила було дивитися на захаращену територію. В авангарді цієї корисної справи виступили жінки і діти. І хай було їх чотири – Валентина Тарапата, Валентина Дерев’янко, Ірина Кузьменко, Надія Інденко, 7 школярів – Дмитро і Юрій Ярмоленки, Сергій Дерев’янко, Євген Кузьменко, Богдан Спиця, Олександр Кузьменко і Олександр Інденко, котрий через тиждень буде святкувати своє 6-річчя, попрацювала ця «могутня купка» на славу. І зупинятися на цьому дорослі і малі активісти не збираються, а будуть і далі облагороджувати цю територію, тим більше, що до їхнього чергового суботника пообіцяли долучитися й інші жителі вулиці, котрі і самі, і їх діти люблять відпочивати у цьому місці біля річки.
Відправивши все назбиране трьома транспортними ходками на сміттєзвалище, робітники Служби благоустрою перемістилися до гуртожитку, що на вул. Тесленка, та зайнялися вивозом купи обпиляних гілок.
А вже по обіді і до кінця робочого дня вони працювали в парку Перемоги. Мешканці навколишніх будинків після прибирання власних подвір’їв, не соромлячись, зносять весь непотріб на місце навпроти вбиральні. Знають: працівниками Служби благоустрою все буде прибрано і вивезено.