Вторник, 26-09-2017, 18:33 | Вхід

Новини міста


Спасибі за цікаву екскурсію

19 квітня депутати Лохвицької міської ради та працівники міськвиконкому побували з відвідинами у Лохвицькому краєзнавчому музеї імені Г.С. Сковороди.

 Екскурсію його тематичними залами, які розповідають про історію міста Лохвиця та населених пунктів району, провела науковий працівник музею О.В. Пальчик.

Відвідувачі із цікавістю оглянули археологічні знахідки, сакральні предмети давнини, колекції козацької зброї, зразки декоративно-вжиткового мистецтва, зброю часів Великої Вітчизняної війни, а також стенди та експонати, що розповідають про життя і творчість визначних земляків краю – філософа Григорія Сковороди, письменників Архипа Тесленка і Олекси Коломійця, композитора Ісака Дунаєвського та ін.

Особливу увагу О.В. Пальчик приділила нещодавно відкритій експозиції під назвою «Школи Лохвицького земства»:

– За словами Ольги Герасим’юк, першого заступника голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, яка є ініціатором  цього проекту, його мета – врятувати унікальні школи, побудовані на території Лохвицького повіту на початку ХХ століття архітектором Опанасом Сластіоном – акцентувала екскурсовод та подякувала Лохвицькому міському голові  В.І. Радьку за надану матеріальну підтримку при підготовці цієї експозиції.