Вторник, 19-09-2017, 15:41 | Вхід

Новини міста


Спростування

Міському голові м.Лохвиця
Радьку В.І.
гр.Мірошник Н.М.,
 м.Лохвиця,
37200

 

ЗАЯВА

Шановний Вікторе Івановичу!

Прошу опублікувати у найкоротший термін на офіційному сайті Лохвицької міської ради у рубриках «Новини міста» та «Наше місто» у спосіб, передбачений статтею 37 Закону України «Про друковані засоби масової інформації(пресу) в Україні» спростування наступного змісту: 

«3 березня 2015 року в газеті «Зоря» на газетній сторінці Лохвицької міської ради «Наше місто» була опублікована стаття «Генплан & голос сумління».
Я, Мірошник Наталія Миколаївна, редагуючи цю статтю, довіряючи своїм колегам, особисто не перевірила достовірність викладеної в ній інформації, яка стосується родини Севастьянова Володимира Миколайовича.
На підставі рішення виконкому Лохвицької міської ради від 22.02.2016 №28 та Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна  №40587327 заявляю про наступне.
Сини Севастьянова В.М. Севастьянов Є.В. та Севастьянов Д.В. у період з 2004 по 2009 рік на законних підставах отримали у Лохвицькій міській раді дозволи на переобладнання їхніх власних квартир під магазин по вулиці Леніна,4 та під офісне приміщення по вулиці Шевченка,5 у місті Лохвиця. Згідно чинному законодавству вони правомірно користуються земельними ділянками відповідних прибудинкових територій, вчасно сплачують до КП «Лохвиця» необхідну плату  і не мають заборгованості перед зазначеним підприємством.
Власником приміщення  в місті Лохвиця по вулиці Перемоги,17, у якому працює пивбар, є Страхова компанія «Оранта». Отже Севастьянов В.М. не зобов’язаний був оформляти право оренди землі під цим об’єктом нерухомості.
Через відсутність у Лохвицькій міській раді необхідних правовстановлюючих документів родина Севастьянова В.М. не повинна була сплачувати протягом наведених у зазначеній статті років орендну плату загальною сумою близько 100 тисяч гривень за користування земельними ділянками під названими вище об’єктами нерухомого майна.
Прошу вибачення у лохвицької громади, у родини Севастьянових , особисто у Севастьянова Володимира Миколайовича, у редакції газети «Зоря» та у Лохвицької міської ради за моє упущення як працівника, відповідального за випуск газетної сторінки міської ради «Наше місто», через яке недостовірна інформація статті «Генплан & голос сумління» потрапила до читача.»

20.03.2016                                (підпис)                               Н.М.Мірошник