Вторник, 26-09-2017, 04:05 | Вхід

Новини міста


СВЯТКОВА ХОДА НЕЗАЛЕЖНОСТІ

23 серпня біля Лохвицької міської ради зібралися лохвичани різних поколінь, аби пройшовши містом святковою ходою, долучитися до районних урочистостей, що з нагоди 25-ї річниці Незалежності нашої держави відбувалися у сквері Героїв України.

З великим загальнонаціональним святом, котре всі українці зустрічали з радістю і щемом у серцях, жителів Лохвиччини привітали перший заступник голови райдержадміністрації О.І. Папірненко, голова районної ради А.О. Храпаль, Лохвицький міський голова В.І. Радько, який з нагоди свята побажав, аби сподівання на краще майбутнє надихало лохвичан на нові звершення та добрі починання в ім’я соборної і незалежної, демократичної і процвітаючої України.

Військовий комісар районного військового комісаріату майор С.М. Ніколаєнко вручив медалі та нагрудні знаки «Учасник АТО» тим, хто пройшов горнило буремного сходу. Хвилиною мовчання вшанували присутні світлу пам'ять жителів району Олександра Матійчука, Олександра Курбацького, Юрія Сердюка, Івана Лебеденка, Анатолія Гнатенка, Романа Радченка, Валентина Чурікова та лохвичанина Олега Коваленка – воїнів-захисників, які поклали власні життя на вівтар незалежності держави…

До пам’ятника Героям України того дня лягли квіти на знак пошани нині живущого покоління до борців за волю рідної країни, імена яких закарбовано у минувшині і сучасності.

Незламний історичний дух, національна гідність, щира любов до неньки України – теми, навколо яких того дня був побудований святковий концерт.