Четверг, 21-09-2017, 12:36 | Вхід

Новини міста


Свято дитинства

1 червня, у перший день літа, дзвінким сміхом маленьких лохвичан повнився сквер Героїв України, де з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбувся справжній парад вокальних і танцювальних виступів вихованців Лохвицького центру дитячої та юнацької творчості (директор Ю.М. Дерев’янко).

Зі словами привітань до хлопчиків, дівчаток та їх батьків звернулися голова районної ради А.О. Храпаль, начальник відділу у справах дітей райдержадміністрації С.М. Власова та міський голова В.І. Радько, який від імені Лохвицької міської ради вручив подяки, квіти та цінні подарунки цьогорічним випускницям ЦДЮТ – Валерії Редьці, Анні Максютенко, Аллі Горбащенко, Валентині і Тетяні Ткачовим. Вокал, хореографія і акторська майстерність – протягом 11 років, здобуваючи додаткову освіту,  ці дівчата яскраво проявляли свої таланти на святах та конкурсах районного, обласного та міжнародного рівнів.

У країні дитинства, на жаль, можуть жити тільки діти. З п’ятіркою випускниць ЦДТЮТ їх молодші друзі попрощалися гучними оплесками та протягом двох годин радували всіх присутніх на святі гарними піснями і яскравими танцями.