Четверг, 24-08-2017, 03:18 | Вхід

Новини міста


Свято місцевого народовладдя

У п’ятницю, 2 грудня, у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, який в Україні традиційно відзначається 7 грудня.

 – Це свято стосується кожного мешканця Лохвиччини, кому небайдужа доля рідного міста чи села. Цей день є істинно народним святом, бо місцеве самоврядування сьогодні – найближча до людей і їхніх турбот владна самоорганізація, яка об’єднує тих, кому громада довіряє свою долю і з якою пов’язує надію на покращення свого життя, відстоювання і захист власних інтересів, – сказав, виступаючи на урочистому зібранні Лохвицький міський голова В.І. Радько.

Він висловив щиру подяку за вагомий внесок у розвиток міста Лохвиця та села Криниця ветеранам місцевого самоврядування – Н.І. Захарченко, П.М. Реві, Н.І. Солонець та відзначив основоположну роль депутатського корпусу Лохвицької міської ради 7 скликання у продовженні кращих традицій місцевого самоврядування. Користуючись нагодою, В.І. Радько вручив грамоти депутатам міської ради, які протягом 2016 року відзначилися своєю активністю.

Так за відповідальне ставлення до виконання обов’язків депутата, участь у розробці офіційних документів та особисті ділові якості нагороджено Володимира Миколайовича Севастьянова – голову комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, водно-земельних відносин, екології та охорони навколишнього природного середовища. За взаєморозуміння з територіальною громадою та результативну депутатську діяльність на виборчому окрузі відзначено Івана Михайловича Захарченка – члена комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та соціального захисту населення,  а Ніну Сергіївну Литвиненко – члена комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, водно-земельних відносин, екології та охорони навколишнього природного середовища нагороджено за ініціативність, тісну співпрацю з міською радою та взаєморозуміння з територіальною громадою села Криниця.

Працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування району зі святом  вітали голова районної ради А.О. Храпаль та голова райдержадміністрації В.В. Рязанов, який серед інших пошанувань за багаторічну самовіддану працю, професіоналізм, ініціативність, активну громадську позицію та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування вручив Грамоту РДА провідному спеціалісту Лохвицької міської ради Н.П. Дробот.

Присутнім у залі глядачам сподобалася пройнята патріотичним настроєм святкова концертна програма, а надто – проморолик  під назвою «Лохвиця. Моя провінція», вперше презентований лохвичанам 26 листопада на стратегічній сесії міської ради з розвитку культури і туризму міста Лохвиця.