Вторник, 19-09-2017, 15:37 | Вхід

Новини міста


Свято рідної мови

Щороку в Україні 21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. Це незвичайна дата в календарі, і святкують її по-особливому.
Рідна мова – це одне з найдорожчих надбань кожного народу, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку вкладено і давнє життя, і людські сподівання.
Саме цій події був присвячений захід «Рідна мова моя, пісенна, пелюсткова і ніжна, як спів солов’я», що пройшов у читальному залі Лохвицької центральної районної бібліотеки.
Присутні на зібранні хранителі книг почули багато теплих і ніжних слів про нашу рідну українську мову.
Відкриття свята мови урочисто розпочалося з виконання пісні П. Дворського «Рідна мова». Про велич і красу рідної мови повели свою розповідь ведучі Н.М.Сініченко та Л.В.Пономаренко.
Виступи супроводжувалися змістовними презентаціями, відеороликами. Присутні також ознайомилися з переглядом літератури на тему «Наш скарб – рідна мова».
Мова – то коштовний скарб, дарований нам у спадок предками. І ми маємо любити, берегти і примножувати її серед запашного, барвистого мовного букету нашої багатонаціональної Батьківщини щодня і повсякчас, а не лише в День рідної мови.

Рідна мова моя, поетична, пісенна,
Пелюсткова і ніжна, як спів солов'я,
Як народу душа: щира, добра, натхненна,
Ти найкраща у світі, бо рідна, моя!