Воскресенье, 24-09-2017, 23:22 | Вхід

Новини міста


Тополю на вул. Бурмистенка пиляли під охороною поліції

Звісно ж, не тому, що стара, аварійна, вражена омелою деревина становила якусь цінність для міста чи людей, над чиєю хатою загрозливо висіла роками при в’їзді з вул. Шевченка на вул. Бурмистенка.

Просто бригада, яка 11 квітня займалася спилюванням цього дерева, в цілях безпеки тимчасово перекрила, вірніше намагалася перекрити, рух транспорту. Віват лохвицьким водіям, які, ігноруючи знак заборони проїзду, рвалися з обох боків через заслони, незважаючи на те, що в будь-який момент на автівку міг впасти чималий обрубок! А коли водій «шестірки», у якій знаходилася жінка з малими дітьми, буквально у останню  секунду вискочив з-під масивної гілки, що з тріском летіла донизу, нерви у бригади «здали» і вони зателефонували у міську раду з проханням викликати їм на поміч працівників поліції.

І ті приїхали. Двома машинами,  одні – щоб вгамувати «нестримних» водіїв, інші прибули опергрупою на виклик котрогось із «доброзичливих» місцевих мешканців, які зателефонували у Лохвицький райвідділ поліції зі скаргою на несанкціоноване пиляння дерева на їхній вулиці.

Поліціанти з’ясували, що це дерево було вибракуване згідно з актом обстежень і 10 квітня 2017 року міською радою був виписаний ордер на його спиляння. Після цього відбули у райвідділ, спочатку – опергрупа, а згодом і автоінспектори, не маючи змоги пробути тут до завершення робіт. Натомість, за проханням бригади, дорогу перегородили транспортними засобами із сусіднього підприємства, тим самим забезпечивши спокійні умови роботи для пильщиків.

Працювали вони на совість, по черзі зупиняючись на перепочинок або щоб зробити ковток кави, якою їх і всіх місцевих «зівак» люб’язно пригощала одна з жінок, що мешкає поблизу.

Під кінець дня стовбур старої, небезпечної і складної у пилянні півтораметрової у діаметрі деревини вдалося звалити без зайвих проблем. А гниле дупло, що з легкістю (як видно на одному з фото) вміщує  людину, засвідчило – тополя вже своє віджила.

Останньою користю від неї стали дрова, які працівники КП «Лохвиця-сервіс» 12 квітня розвезли лохвичанам і криничанам з числа вразливих верств населення.