Понедельник, 25-09-2017, 09:58 | Вхід

Новини міста


Турнір з волейболу визначив найкращих

4 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, у спортивному залі Лохвицької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відбувся традиційний районний турнір з волейболу, у якому змагалися команди представниць прекрасної статі різного віку.

Волейбол як командна гра не тільки  розвиває спритність, витривалість і взаємовиручку у гравців, а й  виховує  дух рішучості та силу волі. Це на власному прикладі і показали 6 команд-учасниць турніру. Вболівальники, серед яких було чимало чоловіків, були у захваті від динаміки подач і відбивань м’яча, яку по обидва боки сітки демонстрували волейболістки.

Проте визначальними  рисами у напруженій  боротьбі між командами стали майстерність, досвід і сила духу, продемонстровані учасницями трьох команд, котрі й розділили між собою сходинки почесного п’єдесталу. Отож, у цьогорічному традиційному  районному  турнірі з волейболу перше тріумфальне місце зайняла команда лохвицьких медиків, друге – Лохвицької КДЮСШ-1, а третьою стала волейбольна команда з с. Вирішальне.

Міський голова Віктор Радько, подякувавши спортсменкам за цікаву гру, вручив переможцям і призерам Кубки та грамоти. А  солодощі від Лохвицької міської ради, яка виступила спонсором районного волейбольного турніру, отримали всі команди-учасниці.