Воскресенье, 24-09-2017, 23:08 | Вхід

Новини міста


У душах їхніх біль – Афганістан…

15 лютого у міському сквері Героїв України зібралися мешканці Лохвиччини, ветерани, які у часи своєї юності при виконанні інтернаціонального обов’язку пройшли пекло афганської війни. Хвилюючими і трепетними були хвилини зустрічі бойових побратимів.

Після покладання квітів до пам’ятників Воїнам-інтернаціоналістам та Героям Небесної Сотні «афганці» рушили до районного Будинку культури, де з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбувся тематичний захід.

Від імені Лохвицької міської ради з побажаннями благополуччя, міцного здоров’я та мирного неба над головами до присутніх у залі воїнів-інтернаціоналістів та їх рідних звернувся  заступник Лохвицького міського голови С.Ю. Шрамко.  

 За активну громадську діяльність, вагомий внесок у справу героїко-патріотичного виховання молоді, збереження бойового братства та з нагоди 28-ї річниці виводу військ з Республіки Афганістан він вручив грамоти Лохвицької міської ради мешканцям міста – Олександру Григоровичу Проценку, Олегу Івановичу Перепелиці та Віталію Миколайовичу Сліпченку.