Вторник, 26-09-2017, 18:22 | Вхід

Новини міста


У Лохвиці пройшла «Студентська весна-2017»

11 квітня у залі районного Будинку культури панувала весняна, творча, натхненна атмосфера – з нагоди проведення обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна-2017» тут зібралася студентська молодь трьох навчальних закладів – Лохвицького технологічного технікуму ПДАА, Лохвицького медичного училища та Березоворудського технікуму ПДАА.

Лохвицький міський голова Віктор Іванович Радько, привітавши учасників конкурсу-фестивалю та всіх присутніх у глядацькій залі, сказав слово про молодь, яка проводить у нашому місті свої найкращі студентські роки:

–Старанні, наполегливі та завжди готові відгукнутись на участь у різноманітних молодіжних та загальноміських заходах  – саме такими знає наше місто студентів Лохвицького медичного училища. А ще вони талановиті, амбітні та не готові стримувати свій творчий потенціал.

Свідченням цьому стали нагороди, які очільник міста адресував талантам Лохвицького медичного училища. Грамоту Лохвицької міської ради він вручив творчому колективу «Білий птах» – лауреату Гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Ліра Гіппократа» комунального вищого навчального закладу І рівня акредитації Полтавської обласної ради «Лохвицьке медичне училище» за спільну творчу працю, переможні мистецькі досягнення та піднесення іміджу міста Лохвиця на Всеукраїнському рівні. Такою ж нагородою міський голова відзначив  Наталію Євгеніївну Захарову – художнього керівника творчого колективу «Білий птах» комунального вищого навчального закладу І рівня акредитації Полтавської обласної ради «Лохвицьке медичне училище» за сумлінну, творчу, результативну працю, високі досягнення у роботі та вагомий особистий внесок у виховання любові до національної культури серед студентської молоді.

Не оминув увагою міський голова і гостей міста – членів поважного журі, що складалося із заслужених працівників культури, артистів та діячів мистецтв України. На добру згадку про наше місто Віктор Іванович презентував кожному сувеніри з атрибутикою Лохвиці.

З 17-ою «Студентською весною» привітав присутніх голова журі Дмитро Олександрович Соколов – директор обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, член національної Всеукраїнської музичної спілки. Користуючись нагодою, він вручив два свідоцтва на відзнаку гарного мистецького рівня колективів Лохвицького району. Відтепер хореографічний колектив «Вернісаж» Лохвицької дитячої музичної школи ім. І.О. Дунаєвського носитиме звання «зразкового», а вокальний ансамбль «Любисток» Лохвицького районного будинку культури – звання «народного».

А потім лохвицьку сцену заполонили яскраві юнацькі таланти – вокальні, хореографічні, акторські, авторські. У підсумку аматори, і глядачі отримали незабутні враження від дійства та зарядилися позитивною енергією для майбутніх досягнень на студентській стезі.