Вторник, 26-09-2017, 04:01 | Вхід

Новини міста


У ЛОХВИЦІ ЗАПРАЦЮВАВ «ЧЕРВОНИЙ КОРИДОР БЕЗПЕКИ»

       Днями два пішохідні переходи у нашому місті були обладнані світлодіодними ліхтарями. Пристрої встановлено по вулиці Героїв України (навпроти музичної школи) та по вулиці Шевченка (навпроти магазину АТБ). У нічний час вони освітлюють «зебру» червоним кольором, заздалегідь попереджаючи водіїв, що спереду на дорозі – перехід, де в будь-яку мить може з’явитися людина.

     У майбутньому в місті буде встановлено ще три таких світлодіодних пристрої. Таким чином Лохвиця стане першим у Полтавській області містом, де встановлені подібні пристрої, що надасть місту статус інноваційного.

     Світлодіодний ліхтар може встановлюватися у будь-якому місці над пішохідним переходом, вмикається він одночасно з системою вуличного освітлення і світить червоним кольором безпосередньо на пішохідний перехід в нічний час доби. Таке світло створює ефект так званого «коридору безпеки» для пішохода, який переходить дорогу вночі. Це дозволяє водію побачити пішохода на відстані до 50 метрів. Ліхтар не засліплює очі водіям, до того ж, він дуже економний  – споживає лише 40 Вт на годину. Також пристрій має ряд переваг: не потребує технічного обслуговування, його гарантійний термін становить 5 років, а в цілому він може прослужити до 15 років.

    Запобігти дорожнім аваріям, що здебільшого трапляються у нічний час, та зберегти життя і здоров’я лохвичан – ось мета, яку ставить перед собою міська влада, запроваджуючи у Лохвиці «червоний коридор безпеки».

                            Сергій Шрамко, заступник Лохвицького міського голови