Воскресенье, 24-09-2017, 23:22 | Вхід

Новини міста


У міському ДНЗ №1 «Теремок» відбувся районний семінар

29 листопада в ДНЗ №1 «Теремок» м. Лохвиця пройшов семінар завідувачів та вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів району на тему «Нестандартні форми фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ».

Завідувачка ДНЗ Клименко Валентина Іванівна виступила з доповіддю про впровадження інноваційних здоров’язберігаючих технологій в ДНЗ: психогімнастики, степ-аеробіки, ігрового стретингу з елементами художньої гімнастики, фітбол-гімнастики, про відкриття «Оздоровчої вітальні», про організацію та роботу гуртка «Степ-денс».

До уваги учасників була представлена «Презентація фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ №1 «Теремок»» (підготувала вихователь-методист Таратон Т.Я.).

Старші медсестри Івахненко Н.І. та Кривенко Н.І. ознайомили з організацією роботи в «Оздоровчій вітальні»  та продемонстрували фрагмент практичного заняття з дітьми старшого дошкільного віку.

        Практичний психолог Захарченко Т.І. показала фрагмент розвивального заняття з використанням психогімнастики «Чарівні квіти» з дітьми середнього дошкільного віку.

        Впровадження інноваційних здоров`язберігаючих технологій – вимога сьогодення.  Тому інструктор з фізкультури Гарбера О.М. продемонструвала  гостям такі інноваційні  здоров`язберігаючі технології:

  1. Фітбол-гімнастика (комплекс вправ на фітнес-м`ячах  «Фітбольний матч»);
  2. Ігровий стретчинг з елементами художньої гімнастики (ігровий сюжетний комплекс «Каченя Кряк»);
  3. Степ-аеробіка (комплекс загальнорозвиваючих танцювальних вправ «Посмішка»), де  свої вміння продемонстрували учасники гуртка «Степ-денс».

 Точковий масаж за методикою А. Уманської та тренінг зі степ-аеробіки з гостями семінару провели старша медична сестра Кривенко Н.І. та інструктор з фізичної культури Гарбера О.М.

Всі учасники семінару відмітили, що досвід роботи ДНЗ №1 «Теремок» по впровадженню нестандартних форм фізкультурно-оздоровчої роботи був для них цікавим та корисним.

Тетяна Таратон, вихователь-методист