Понедельник, 25-09-2017, 09:59 | Вхід

Новини міста


У ПОВСЯКДЕННІЙ ТУРБОТІ ПРО БЛАГО ЛЮДЕЙ

17 березня, напередодні професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, яке щорічно відзначається у третю неділю березня, в актовому залі КП «Лохвиця-сервіс» відбулися урочисті збори за участю колективів міських комунальних служб та почесних гостей заходу, якими стали Лохвицький міський голова Віктор Іванович Радько  і голова районної ради Анатолій Олександрович Храпаль.

До когорти лохвицьких комунальників на святковому зібранні звернувся директор КП «Лохвиця-сервіс» Сергій Гаврилович Турчин:

– Незважаючи на погодні умови, на свята і будні, ви є першими помічниками населення у вирішенні побутових проблем. Ваша діяльність впливає на настрій, здоров’я, добробут і життєвий рівень громадян.

Комунальна служба у місті Лохвиця бере свій початок  із 1968 року, переживши з тих пір ряд реорганізацій. Так у квітні 2016 року було створено КП «Лохвиця-сервіс» Лохвицької міської ради. Метою створення підприємства є збереження  і дотримання правильної експлуатації комунального майна, максимальне забезпечення потреб населення міста в комунальних послугах при високій якості і культурі обслуговування, більш ефективне і цілеспрямоване використання технічних засобів та людських ресурсів і на цій основі – одержання прибутків для покращення матеріального добробуту працівників підприємства та зміцнення його бази.

Підприємство постійно працює над покращенням якості послуг, виконує планові роботи по підготовці житлового фонду до осінньо-зимового періоду, проводить поточні ремонти житлового фонду, обслуговує водомережі міста, надає автотранспортні послуги.

На сьогодні наш колектив нараховує 66 чоловік. Це високопрофесійні спеціалісти, які мають відповідну освіту і значний досвід роботи. Середня заробітна плата на підприємстві складає 3200 гривень. За високий професіоналізм, добросовісне ставлення до роботи варто відмітити весь колектив. Але кращими серед  кращих є Дмитро Федорович Рубашенко, Василь Павлович Левченко, Федір Іларіонович Іваненко, Олексій Олексійович Мельник, Віктор Іванович Білашенко, Василь Володимирович Сініченко, Микола Борисович Дірюгін, Віталій Полікарпович Ястреба, Олексій Володимирович Чайка, Володимир Іванович Дейнека, Дмитро Васильович Гресь, Федір Віталійович Рубашенко. У цьому році на нашому підприємстві є два працівники, удостоєні звання «Ветеран праці ЖКГ» – це Людмила Сергіївна Сімперович та Галина Луківна Галівець.  

Привітавши своїх колег з отриманням почесного звання, С.Г. Турчин вручив Грамоту управління житлово-комунальним господарством ОДА, обласної організації профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення працівнику комунального  підприємства Сергію Миколайовичу Герасимішину, а Наталя Олексіївна Кур’янович, Олег Миколайович Покотило, Сергій Юрійович Колісник, працівники абонентського відділу та дільниці цеху водовідведення отримали Грамоти комунального підприємства «Лохвиця-сервіс».

Естафету святкового нагородження підхопив голова районної ради Анатолій Олександрович Храпаль, вручивши Почесну грамоту райради працівнику КП «Лохвиця-сервіс» Миколі Васильовичу Борідченку. Звернувшись до присутніх у залі працівників комунального підприємства та міської служби благоустрою, він відзначив:

– Завдяки вашій наполегливій праці ми маємо таке чисте, красиве і затишне місто. Сьогодні міська влада йде шляхом створення об’єднаної територіальної громади. Це правильно і потрібно всім. Відповідно в декілька разів збільшиться міський бюджет. І буде у вас, комунальників робота, і заробітна плата, думаю, буде вища.

Хочу привітати вас з професійним святом, побажати кожному здоров’я, щоб були щасливі ваші родини, а ваші колективи – успішними, – сказав на завершення виступу голова районної ради та передав вітальне слово Лохвицькому міському голові Віктору Івановичу Радьку. 

Відмітивши, що 70 відсотків присутніх у залі – його колишні колеги по роботі в житлово-комунальному господарстві, В.І. Радько, користуючись нагодою, акцентував, що саме працівники КП «Лохвиця-сервіс» та Лохвицької міської служби благоустрою, виконуючи копітку, але вкрай необхідну роботу, повсякденно дбають, щоб життя лохвицької територіальної громади було зручним та безпечним, а інфраструктура міста мала необхідні умови для стабільної роботи.

За сумлінну, наполегливу працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу створення комфортних умов проживання мешканців територіальної громади та з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення  Віктор Іванович Радько вручив грамоти Лохвицької міської ради Сергію Анатолійовичу Красношапці,  Віталію Олександровичу Пархоменку, Івану Павловичу Чайці – працівникам КП «Лохвиця-сервіс» та Тетяні Миколаївні Костоглод, Віталію Вікторовичу Ніколаєнку і Роману Васильовичу Преображенському – робітникам Лохвицької міської служби благоустрою.

Ось уже декілька років трудовий колектив цієї служби, що зараз налічує 21 працівника, очолює Микола Володимирович Бобоня. За конструктивну та наполегливу працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків при керівництві ввіреним трудовим колективом, виконання великого обсягу робіт з благоустрою, впорядкування та озеленення території міста та з нагоди професійного свята він був відзначений Подякою Лохвицького міського голови.

А на завершення урочистостей В.І.Радько подякував всім працівникам житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення за самовіддану працю на благо людей, побажавши їм щастя і доброго здоров’я, рясних матеріальних статків і гараздів, душевного тепла та нових професійних здобутків.

                                                                           Вікторія Шрамко, провідний спеціаліст із зв’язків з громадськістю