Четверг, 21-09-2017, 12:35 | Вхід

Новини міста


У відремонтованому «Теремку»

Міський дошкільний навчальний заклад №1 «Теремок» гостинно відчинив двері лохвицьким дітлахам після перерви для проведення ремонту. Вже тиждень малюки та їх вихователі насолоджуються атмосферою оновлення, котра панує і в приміщенні дитячого садка, і на його подвір’ї.

Капітальний ремонт ігрової кімнати ясельної групи №1 (де поштукатурено стіни, стелю, поклеїно шпалери, замінено освітлення, встановлено 5 дверей, послано новий ленолеум) та ремонт спальної кімнати ясельної групи №2 (де замінено ленолеум) – це було в колі фінансових турбот міської ради, бо саме ці приміщення найбільше потребували покращення внутрішнього стану.

Ремонтні роботи в обох кімнатах були проведені силами небайдужих батьків та працівників ДНЗ, за що їм щира дяка.

Та не лишень всередині, а й на подвір’ї дошкільного закладу, де так люблять відпочивати дітки, сталися зміни. Завдяки фінансовій підтримці міської ради і творчому ентузіазму своїх працівників «Теремок» тепер може похвалитися доріжкою здоров’я, лабіринтами, дугами для підлізання, доріжками для стрибків і бігу, гімнастичними колодками, смугою перешкод та стадіоном для ігор з м’ячем.