Вторник, 26-09-2017, 18:10 | Вхід

Новини міста


Увага! Ведеться відеоспостереження!

На реалізацію міської бюджетної програми «Безпечне місто – привабливе місто», якою передбачене впровадження сучасної системи зовнішнього відеоспостереження на території Лохвиці,  у кількох людних місцях, в тім числі й на одному з пішохідних  переходів з аварійно-небезпечною репутацією, встановлено відеокамери.  

Взяття місць загального користування під «приціл» камер слугуватиме профілактиці правопорушень, полегшить розслідування можливих протиправних дій і фіксацію порушень Правил дорожнього руху та стане попереджувальним заходом для вандалів і крадіїв, котрі вже не раз «відзначалися» своїми злодіяннями в центрі міста.

 Водночас встановлення відеонагляду дозволить лохвичанам почуватися безпечніше і комфортніше, а це позитивно вплине на їх загальний психологічний стан.

Безкоштовний   WiFi у  сквері Героїв України та трансляція сесій міської ради у онлайн-режимі – вигоди впровадження системи відеонагляду, які задовольнятимуть інформаційні потреби і молоді, і дорослих.

 Сама ж система завдяки використанню новітнього обладнання надає можливість подальшого збільшення кількості об’єктів і місць відеоспостереження на території міста.