Среда, 23-08-2017, 00:22 | Вхід

Новини міста


Вельмишановні медичні працівники – лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров'я!

Прийміть щирі привітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, найтепліші слова, захоплення й повагу. Бо ніщо не змінилося під сонцем – ні прагнення людей бути здоровими, ні їхня вдячність своїм рятівникам, ні особливі вимоги до особистості того, хто доторкається найсвятішого – життя і здоров'я людини.

 Праця медиків є однією із найбільш благородних та жертовних. Вас недаремно називають хранителями життя – у ваших руках щодня опиняються сотні людських доль, які залежать не тільки від вашого рівня кваліфікації і призначеного лікування, але й від вашої психологічної підтримки і проявленого милосердя. 

У непростий час випробувань для нашої країни деяким з вас довелося  проявляти не лише гуманізм, а й стійку мужність та патріотизм. Віддані своєму фаху лохвицькі медпрацівники перебували у зоні АТО, рятували поранених військових, надавали допомогу місцевим мешканцям, волонтерам і всім, кому небайдужа наша  Україна. 

Від імені Лохвицької міської ради, її виконавчого комітету та депутатського корпусу вітаю  з професійним святом – Днем медичного працівника  всіх, хто щоденно стоїть на сторожі життя і здоров’я мешканців міста і жителів району, працюючи в Лохвицькій районній центральній лікарі, в Центрі первинної медико-санітарної допомоги, відділенні екстреної допомоги.

Дякую кожному за терпіння та самовіддану працю, за врятовані життя та відновлене здоров’я лохвичан! Зичу всім, хто залишається вірним клятві Гіппократа, міцного здоров’я, творчих здобутків, невичерпної енергії у вашій надзвичайно потрібній людям праці. Нехай радість життя, яку ви даруєте людям, повертається до ваших домівок  сімейним достатком, щастям та благополуччям.     Зі святом вас, дорогі наші медпрацівники! 

                               Віктор Радько, 

                          Лохвицький міський голова