Воскресенье, 24-09-2017, 23:23 | Вхід

Новини міста


Весняний фронт робіт міської служби благоустрою

У звичних весняних турботах минають робочі дні працівників Лохвицької міської служби благоустрою. У різних куточках нашого міста вони, виконуючи, здавалося б просту, а іноді навіть на перший погляд непомітну роботу, щодень додають своїх старань, аби наша Лохвиця ставала затишнішою.

Отож, готуючи її до великодніх свят, робітники благоустрою під керівництвом начальника М.В. Бобоні прибирали громадські місця, чистили обочини доріг, білили бордюри, вивозили сміття і обрізані гілки з центральних вулиць міста, пиляли фаутні дерева, в тім числі на кладовищах, ліквідовували несанкціоновані звалища непотребу, які завбачливо приготували для них «справжні господарі» в районі Лохвицького ринку, на вул. Спаській, у парку Перемоги…

Контроль за виконанням заходів двомісячника чистоти, благоустрою та озеленення, оголошеного на території міської ради з 20.03 по 1.05. 2017 року, здійснюється  інспектором з благоустрою і озеленення Лохвицької міської служби благоустрою Н.Г. Чайкою. Так у березні – квітні після проведення профілактично-роз’яснювальної роботи серед керівників установ, організацій, підприємств, фізичних осіб – підприємців, власників павільйонів і торгових точок та  жителів сектора присадибної забудови інспектором  вручено більше 90 попереджень з вимогою дотримуватися Правил благоустрою на території Лохвицької міської ради, а за результатами повторних перевірок складено 4 протоколи. Порушників Правил благоустрою буде викликано на засідання адмінкомісії Лохвицької міської ради, яка, власне, й прийме рішення про розмір стягнення у кожному конкретному випадку (статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).  

Нині на порі – озеленення міських територій, зокрема турбота про те, щоб наше місто було заквітчане. Тож стараннями служби благоустрою та працівників, залучених на громадські роботи від районного центру зайнятості, проводиться догляд за існуючими міськими клумбами, а також, за ініціативи інспектора з благоустрою та озеленення, в одному з багатолюдних місць – обабіч дороги до автостанції, де раніше на газоні паркувалися автомобілі  –    розбито новий квітник. На ньому з-поміж інших посаджено і багаторічні рослини, а у міській теплиці з полікарбонатними стінами  тим часом підростає розсада однорічних квітів, якими планується щедро оздобити наше місто.

Окрім цього саме працівники міської служби благоустрою  опікуються мережею вуличного освітлення, ремонтуючи ліхтарі та замінюючи перегорілі ртутні і натрієві лампи на енергозберігаючі ЛЕД-лампи. За останній місяць ними встановлено 4 нових ліхтарі на вул. Ватутіна і замінено 15 ламп (як відгук на заявки громадян).