Вторник, 26-09-2017, 18:26 | Вхід

Новини міста


Відбулося засідання виконавчого комітету

17 питань порядку денного постало перед членами виконавчого комітету Лохвицької міської ради, які 20 липня зібралися у залі засідань фактично у повному складі. Голосування по питаннях проходило після колегіального обговорення, а загальна атмосфера зібрання була доволі  конструктивною.

Отже, першим рішенням виконкому стало надання дозволу  ДП «Молодість» Головного управління у справах сім’ї та молоді Київської міської державної адміністрації на розміщення на території міста Лохвиця біля Центру дитячої та юнацької творчості по вулиці Героїв України,1-а з 25 липня по 28 липня 2016 року конструкцій цирку-шапіто  «MAGIC WORLD».

Наступні рішення мали соціальну складову. Так одноразову матеріальну допомогу на лікування та вирішення соціально-побутових питань виконком надав 10 громадянам. А з двох громадян було знято пільги (безоплатне харчування в ДНЗ та звільнення від сплати за послуги з водопостачання, водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій) у зв’язку з поверненням цих лохвичан із зони АТО та отриманням ними посвідчень учасників бойових дій.

Розглянувши подані КП «Лохвиця-сервіс», зокрема його економістом М.І. Дейнекою, розрахунки економічно обґрунтованих витрат на послуги з вивезення рідких побутових відходів, виконавчий комітет переглянув та вирішив встановити з 1 вересня 2016 року нові тарифи за цей вид послуг у таких розмірах:

- для населення – 33,00 грн. за 1 м3;

- для бюджетних установ  – 36,90 грн. за 1 м3;

- для інших споживачів – 49,56 грн. за 1 м3.

  У зв’язку з надходженням до цільового фонду міського бюджету коштів співфінансування від громадян по Програмі муніципальної підтримки ініціатив громадян м. Лохвиця та с. Криниця члени виконкому прийняли рішення про внесення змін до спеціального фонду міського бюджету на 2016 рік (у сумі 1500,00 грн. – на придбання основних засобів  – дитячі гірки, гойдалки тощо).

Також своїм рішенням виконком дозволив мешканцям міста і комунальному підприємству «Лохвиця-сервіс» без сплати відновної вартості спиляти два десятки дерев.

 ТОВ «ВП «Панорама» надано дозвіл на розміщення об’єктів зовнішньої реклами: наземного рекламного щита розміром 6м х 3м, за адресою: м. Лохвиця, вул. Героїв України (Леніна), 61 та наземного рекламного щита розміром 6м х 3м, за адресою: м. Лохвиця, вул. Шевченка,141 (терміном на 3 роки).

І наостанок члени виконкому вирішили пожвавити міську відпочинково-розважальну атмосферу для дітей: ФОП Гершанович В.О. ними надано дозвіл на розміщення з 21.07.2016 року до 21.08.2016 року надувного батуту в парку Перемоги м. Лохвиця.