Вторник, 26-09-2017, 04:07 | Вхід

Новини міста


Відкрили двері лохвицькі гуртки

Більше 6-ти сотень юних лохвичан у позашкільний час відвідують заняття гуртків естетичного, мистецького та природничого спрямування  Центру дитячої та юнацької творчості (директор Ю.М. Дерев’янко)  і  Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (директор В.П. Ковальова).

20 вересня ці позашкільні заклади у рамках ознайомлювального заходу – Дня відкритих дверей – представили дітям, які бажають розвивати свої нахили і таланти, все розмаїття своїх гурткових напрямків. Виставки різноманітних виробів декоративно-прикладного мистецтва, фоторобіт, а також концертна програма з вокальними та хореографічними композиціями – все це сподобалося дітям, які виявили бажання в цьому навчальному році отримувати позашкільну освіту.

А родзинкою заходу став виступ екологічної агітбригади «Паросток» Лохвицького ЕНЦУМу – переможця зонального етапу обласного конкурсу-огляду екологічних агітбригад. Користуючись нагодою, директор цього позашкільного закладу В.П. Ковальова вручила «Паростку» нагороди: Диплом від Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА за високий рівень майстерності виступів та оригінальність художнього оформлення в конкурсах екологічних агітбригад та Подяку від президента громадської організації «Еко-Полтава» за вагомий внесок у розвиток молодіжного екологічного руху та сприяння у проведенні Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою» та Всеукраїнського фестивалю «Чистофест».

З Днем відкритих дверей заклади позашкільної освіти привітали в.о. начальника відділу освіти Лохвицьклї РДА Т.В. Яковенко та заступник Лохвицького міського голови С.Ю. Шрамко, котрий на знак підтримки міською владою юних талантів подарував ноутбук екологічній бригаді «Паросток» в особі її керівника С.І. Каблучки.