Вторник, 19-09-2017, 15:42 | Вхід

Новини міста


Військова служба за контрактом

Про набір громадян України
на військову службу

за контрактом у Збройних Силах України

З метою виконання завдань щодо забезпечення боєздатності Збройних Сил України Лохвицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України віком від 18 до 40 років на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Вимоги до осіб при прийнятті на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського та старшинського складу:
- громадяни призначеного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби ;
- військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;
- військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;
- військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Строки військової служби при прийнятті на військову службу за контрактом осіб відповідного складу: 6 місяців, 3 роки, 5 років.

Пільги та гарантії для військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу за контрактом:
1. Утримання житла за рахунок держави.
2. Речове забезпечення в відповідності до визначених норм.
3. Використання щорічної основної відпустки зі збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення.
4. Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена сім'ї військовослужбовця, який переїжджає з ним на нове місце військової служби, при переїзді на нове місце військової служби в інший населений пункт, у зв’язку з призначенням на військову посаду, зарахуванням до військового навчального закладу, термін навчання в якому становить не менше шести місяців, або у зв’язку з передислокацією військової частини.     
5. Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами в робочі дні (або за бажанням – грошовою компенсацією у розмірі вартості набору продуктів для приготування обіду).
6. Безоплатну кваліфіковану медичну допомогу в військово-медичних закладах охорони здоров'я.
7. Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах Міністерства оборони України (один раз на рік).
8. Отримання освіти в вищих навчальних закладах (вищих військових навчальних закладах) без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання).

Грошове забезпечення військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу за контрактом залежить від займаної посади, військового звання,  кваліфікації, терміну проходження військової служби.
На сьогоднішній день воно становить від 2 400 до 6 200 грн.
Один раз на рік надається:
- матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного окладу грошового утримання (на підставі відповідних підтверджуючих документів);
- грошова допомога на оздоровлення у разі надання щорічної чергової відпустки у розмірі місячного грошового забезпечення.
Крім того, постановою Кабінету Міністрів України від 14.05.2015 року №406 впроваджено грошову винагороду для осіб, яких призвано на військову службу під час мобілізації, на особливий період у разі їх прийняття на військову службу за контрактом (особам рядовому складу – вісім мінімальних заробітних плат (11 024 грн.); сержантського та старшинського  - відповідно дев'ять (12 402 грн.); офіцерського складу – відповідно десять (13 780 грн.)).

За більш детальнішою інформацією радимо звертатися до Лохвицького районного військового комісаріату особисто або за телефоном 3 13 83.