Четверг, 24-08-2017, 03:22 | Вхід

Новини міста


Випускний фельдшерів та медичних сестер

30 червня районний Будинок культури зібрав у своїх стінах студентську та викладацьку спільноту Лохвицького медичного училища. Присутні, а серед них також багато батьків та гостей міста, прийшли привітати випускників 2017 року, для яких саме цього дня роки навчання у медучилищі ознаменувалися отриманням дипломів. Так за роки навчання у медучилищі, що стало для них професійною Альма-матер, спеціальність «Сестринська справа» опанували 69 випускників, 29 – «Лікувальну справу».

Отож, наразі чимала студентська когорта медичного училища не дорахується  своїх 98 студентів, натомість у країні саме на стільки побільшає майбутніх медпрацівників! З цим їх від душі привітав директор Лохвицького медичного училища А.Д. Царинний та побажав, незважаючи на  дипломи нового зразка, безвізовий режим і закордонні  професійні спокуси, залишатися працювати на благо рідної України.

А секретар Лохвицької міської ради Т.В. Даценко, вітаючи молодих медиків, побажала: «Щасливої долі у обраній вами професії! Творіть добро! В добру путь, дорогі фельдшери та медичні сестри!». Під бурхливі оплески присутніх вона виконала почесну місію нагородження студентських наставників. За сумлінну, творчу, результативну працю в галузі навчання студентської молоді, високі показники і досягнення у роботі та вагомий особистий внесок у розвиток медичної освіти грамотами Лохвицької міської ради було відзначено викладачів медичного училища Аллу Миколаївну Ніколенко та Юрія Федоровича Фоміна.

Перед очима випускників, їх батьків та викладачів слайдами на екрані промайнуло життя 4-х студентських груп.  А потім юнаки і дівчата, медсестри і фельдшери кружляли у традиційному прощальному вальсі, та всі як один обіцяли не забувати Лохвицьке медичне училище, котре за роки навчання назавжди стало їм рідним.