Понедельник, 25-09-2017, 10:09 | Вхід

Новини міста


Вишиванкова терапія

Сорочки, рушники, скатертини, наволочки, картини, серветки – все це розмаїття вишитих хрестиком, гладдю та бісером виробів було представлене на виставці, яку  провів у конференц-залі свого лікувального закладу профспілковий комітет Лохвицького центру первинної медико-санітарної допомоги. На День вишиванки, а саме його відзначала 19 травня вся щира українська спільнота, медики принесли виготовлені власноруч вироби та вишивки «з бабусиної скрині».

Урочисто відкрили виставку головний лікар ЦПМСД М.І. Лисенко, його заступник О.М. Максимова та голова профспілкового комітету Л.О. Панченко.  І не лишень вони зачудувалися зібраними експонатами, адже протягом дня і медпрацівники, і пацієнти мали можливість роздивлятися представлені роботи, заглибившись у світ українських національних традицій.

Особливою увагою того дня користувався вишитий червоними і чорними нитками рушник, вік якого  – більше 100 років! На показ цю свою родинну реліквію принесла  секретар С.П. Апостол. А найактивнішими учасниками виставки з-поміж своїх колег стали працівники Ісковецької та Лохвицької амбулаторій загальної практики сімейної медицини.