Вторник, 26-09-2017, 18:30 | Вхід

Новини міста


Вісті із сесійної зали міськради

Засідання 10 сесії Лохвицької міської ради 7 скликання, у зв’язку з перенесенням, відбулося у понеділок 13 червня за присутності у залі 23 із 26 обраних депутатів. Всі питання порядку денного, попередньо розглянуті на колегії ради та погоджені на засіданнях постійних депутатських комісій, в результаті голосування здобули позитивне вирішення, щоправда деякі – після жвавого обговорення.

Так на засіданні були затверджені ставки зі сплати податків на 2017 рік на території Лохвицької міської ради (акцизного, транспортного, туристичного, єдиного, на нерухоме майно), комплексним голосуванням схвалено блок земельних питань, що стосувалися індивідуальної присадибної забудови. Депутатську підтримку здобуло питання внесення змін до бюджету міської ради, пов’язане з необхідністю перенаправити кошти вільного залишку на капремонт пішохідних доріжок по вул. Перемоги (160000,00 грн.), та придбання пристроїв примусового зниження швидкості («лежачих поліцейських» – 3000,00 грн.).

Найбільш обговорюваними на засіданні були питання про внесення змін до структури та чисельності Лохвицької міської служби благоустрою та про затвердження кандидатури на посаду заступника міського голови. У залі панували полярні погляди, та одну на всіх депутатську думку показало голосування.  Отож, вирішено ввести до штату вищезгаданої служби робітника цвинтаря (півтори одиниці) та інспектора з благоустрою та озеленення (одиницю).  Щодо заступника міського голови, то депутати свої 17 «за» віддали А.І. Лахачу, який приступить до виконання посадових обов’язків, пов’язаних з питаннями містобудування, з 1 липня 2016 року.

Одностайність обранці громади продемонстрували при вирішенні питання про надання міському голові дозволу на укладення угоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва громадської вбиральні (в районі автостанції). Вирішивши це питання позитивно, депутати заразом виказали і свою позицію – наше місто повинне окультурюватися.