Вторник, 19-09-2017, 15:42 | Вхід

Новини міста


Вісті із сесійної зали міськради

У роботі пленарного засідання 11 сесії Лохвицької міської ради 7 скликання, що відбулося 11 липня, взяли участь 20 із 26 обраних депутатів.

Приступивши до розгляду питань порядку денного, обранці територіальної громади надали дозвіл міському голові В.І. Радьку на укладення угоди на послуги з розробки проектно-кошторисної документації по розчистці річки Суха Лохвиця, виявивши одностайність у прагненні зосередити зусилля навколо болючої для міста екологічної проблеми.

 Чергове депутатське рішення було спрямоване на створення безпечних та комфортних умов проживання для містян: депутати затвердили бюджетну цільову Програму «Безпечне місто», яка передбачає впровадження (з можливістю подальшого розширення) загальноміської системи відеоспостереження. Обсяг бюджетних призначень на реалізацію даної Програми становить 120, 000 грн.

На засіданні також було затверджено звіт про надходження та використання коштів загального та спеціального фондів міського бюджету за ІІ квартал 2016 року: по доходах загального фонду – у сумі 8241065,00 грн.,  спецфонду – у сумі 400518,00 грн.; по видатках загального фонду – у сумі 5525553,00 грн., спецфонду – 329986,00 грн. Рішення про надання субвенції до районного бюджету в сумі 36 850 грн. для КЗ «Лохвицький ЦПМСД» на придбання у 2016 році туберкуліну для дітей, що мешкають на території м. Лохвиця та с. Криниця, на сесії було підтримане одноголосно.

Депутати, розглянувши питання про доцільність перебування у штаті ДНЗ №2 «Орлятко» 0,5 штатної одиниці робітника з комплексного обслуговування і ремонту приміщень басейну та 0,5 штатної одиниці робітника з комплексного обслуговування і ремонту будівель, проголосували за їх скорочення.

Ряд так званих земельних питань (в переважній більшості про надання мешканцям територіальної громади дозволів на розробку та затвердження технічної документації із землеустрою), попередньо розглянутих і обговорених на засіданні відповідної постійної депутатської комісії, депутати схвалили  комплексним голосуванням. Питання про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Лохвиця депутатським корпусом міської ради було детально обговорено у п’ятницю на колегії ради, яка, як завжди, передувала сесійному засіданню. А безпосередньо на сесії затверджено базову вартість 1м 2 земель м. Лохвиця у розмірі 119,04 грн. станом на 01.01.2016 р.

Ще на початку сесії у порядок денний були внесені зміни, пов’язані з депутатським запитом щодо необхідності посилення контролю за швидкістю руху великовагового транспорту і мотоциклів, зокрема в темну пору доби, які, гуркотом і шумовими ефектами щодень порушують спокій лохвичан – жителів вул. Шевченка. Депутати одноголосно підтримали пропозицію про звернення з цього приводу до Лохвицького райвідділу поліції.