Четверг, 24-08-2017, 03:21 | Вхід

Новини міста


Вісті з сесійної зали

11 жовтня на пленарному засіданні 13-ї сесії Лохвицької міської ради 7 скликання 23 депутати (із 26 обраних) прийняли рішення по 61-му питанню, винесеному на повістку дня.

Традиційно сесії передували проведення засідань постійних депутатських комісій (з питань будівництва, транспорту, зв’язку, водно-земельних відносин, екології та охорони навколишнього природного середовища – голова В.М. Севастьянов, з питань економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів –голова А.П. Білан, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів підприємництва, торгівлі та побуту – голова Г.В. Мельник), а також напередодні сесійного дня депутати, зібравшись на  колегію ради,  детально ознайомилися з кожним питанням порядку денного.

Комплексне голосування депутати застосували при вирішенні так званих земельних питань (про надання дозволів на розробку та затвердження технічної документації із землеустрою та ін.), з якими звернулося більше чотирьох десятків пересічних лохвичан. За позитивні рішення по цих питаннях депутати проголосували одностайно.

Одноголосну підтримку депутатів здобула Програма розвитку пасажирських перевезень у м. Лохвиця на 2016-2019 роки, направлена на задоволення потреб мешканців міста в наданні якісних послуг у сфері пасажирських перевезень. Схвалили депутати і проект Лохвицької міської, Харківецької та Безсалівської сільських рад «Спільний рейс громад» та в разі здобуття ним перемоги в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад передбачили у міському бюджеті кошти у сумі 450 000 грн. для співфінансування цього проекту (на придбання автобуса).

У зв’язку з перевиконанням доходної частини загального фонду міського бюджету за 9 місяців 2016 року більше ніж на 5%, депутатський корпус прийняв рішення збільшити доходну та видаткову частини загального фонду міського бюджету на 915000,00 грн. (на придбання матеріалів для благоустрою міста, видатки по програмі розвитку спорту, поточний ремонт тротуарів на вул. Шевченка, Сенчанській, Перемоги, Покровській, поточний ремонт під’їзду до кладовища в с. Криниця, технагляд за поточним ремонтом доріг, поточний ремонт водогону по вул. Кирпоноса, поточний ремонт системи опалення ДНЗ №2 «Орлятко» та ін.).

Одноголосно схвалили депутати питання про надання субвенції до районного бюджету у сумі 9 500 грн. на харчування дітей пільгових категорій у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника Лохвицької міської  служби благоустрою  М.В. Бобоні, доповнену інспектором благоустрою та озеленення Н.Г. Чайкою, депутати 22-ма голосами «за» визнали роботу цієї комунальної служби задовільною.